Inna marka Férfi futócipő glicerin GTS 22 fekete aszfalt széles 2E -hez

Elérhetetlen termék ;(

Fedezze fel a kényelem új dimenzióját, amikor a férfi cipővel Glicerin GTS 22 -rel fut, ideális az aszfaltfelületek edzéséhez. Ezek a 47,5 méretű fekete, széles cipő tökéletesen illeszkedik és támogatást nyújt, különösen a szélesebb lábú (szélesség 2e) számára.

A glicerin GTS 22 a modern technológia és az elegáns formatervezés kombinációja. A megfelelő párnázásnak köszönhetően minden lépés világossá válik, és ugyanakkor csökkenti a sérülés kockázatát. A cipő felső részét lélegző anyagokból készítették, ami garantálja a szellőzést még a legmelegebb napokon is, és a ragasztó talp bizalmat ad a lépések bármely területen történő megtételében.

A cipő nagyszerű választás azoknak a futóknak, akik a hosszú edzés során maximális kényelmet keresnek. Fektessen be a GLYCERIN GTS 22 -be, és élvezze az aszfalt útvonalak minden kilométert. Készüljön fel egy csodálatos élményre, amely minden bizonnyal magasabb szintre növeli állapotát!

  • Gyártó kód: BM230476

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|