Le Scarpe Le Scarpe Női fekete balerinák Amantero köbcirkóniával
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 4 - 7 munkanapok
- Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
- Visszatérítési garancia
Lásd még
Részletek: Le Scarpe Női fekete balerinák Amantero köbcirkóniával
Fedezze fel az eleganciát és a kényelmet egyben – Amantero cirkóniákkal díszített fekete női balettlakások. Ezek a stílusos cipők tökéletes választás mindennapi és hivatalosabb alkalmakra egyaránt. Könnyű kialakításuk tiszta élvezetté teszi a viselést, a tökéletesen kiválasztott méret pedig egész napos kényelmet biztosít.
A balerinák kiváló minőségű, ökológiai velúrbőrből készültek, amely finom strasszokkal kombinálva remekül néz ki, és stílust és elegánsságot ad. A felcsúsztatható zárnak köszönhetően a cipő fel- és levétele gyors és egyszerű folyamat. A kerek orr és a lapos sarok (0,5 cm magas) biztosítja a mozgás szabadságát és a tökéletes illeszkedést.
A divatos nőket szem előtt tartva tervezett Amantero balettlakások tökéletesen illeszkednek a különböző stílusokhoz. Függetlenül attól, hogy farmert, szoknyát vagy elegáns ruhát választ – ezek a balettlakások mindig remekül néznek ki. A méret kiválasztásakor ne felejtse el használni a mellékelt mérettáblázatot, hogy megtalálja a tökéletes illeszkedést.
Ne várj tovább! Add hozzá ezeket az egyedi balett lakásokat ruhatáradhoz, amelyek a kényelmet, a stílust és az eleganciát ötvözik. Rendelje meg még ma, és élvezze minden pillanatát új cipőjében!
- Termelő: Le Scarpe
- Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Balerina > Cipő Le Scarpe
- Tengely magassága (cm): 5
- Melegítés: Hiány
- A sarok típusa: Lakás
- Tengely magasság: 5 cm
- Gyűjtemény: KeeShoes
- Szín: fekete
- A talp színe: fekete
- Talpbetét anyaga: Műbőr
- Külső anyag: ökológiai velúrbőr
- Testesség: G.
- Sarok / platform magassága: 0.5
- Kapocs: egy másik , csúszik tovább
- További jellemzők: strassz
- Az orr: kerek
- Domináns minta: más minta
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.