Inna marka Lidia Pink női naplopók rózsaszín
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 3 - 6 munkanapok
 - Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
 - Visszatérítési garancia
 
Lásd még
Részletek: Lidia Pink női naplopók rózsaszín
Fedezze fel az eleganciát és a kényelmet a Lidia női mokaszinok legújabb modelljében rózsaszín árnyalatban. Ezek a stílusos cipők nemcsak egy divatos vágással, négyzet alakú szerszámokkal, hanem hatékony dekorációval is örömmel szolgálnak egy finom lánc formájában, amely egyedi karaktert ad nekik.
Ezek a cipők a klasszikusok és a modernitás kombinációja - mind a mindennapi stílusban, mind az elegánsabb körülmények között nagyszerűek. A lapos saroknak és a párnával ellátott rendkívül puha betétnek köszönhetően ez a cipő minden lépése valódi öröm lesz.
Kiváló minőségű ökológiai bőrből készültek, mind kívül, mind közepén, ezek a cipők nemcsak stílusosak, hanem környezetbarátak is. Sima mintájuk és finom rózsaszín színük tökéletesen illeszkedik a legújabb divat trendekbe, és a csúszásvágás megkönnyíti őket.
A Lidia Loafers kötelező minden női szekrényben, amely tökéletesen kiegészíti mind az alkalmi, mind a formálisabb megjelenést. Minden bizonnyal kedvenc modellgé válnak, amely stílust és eleganciát ad minden stílushoz.
Ne várj! Gazdagítsa meg kollekcióját ezekkel az egyedi cipőkkel, amelyek ötvözik a divatot, a kényelmet és a minőséget. Tudja meg, hogy a Lidia rózsaszínű cipők mennyit tudnak csinálni!
- Termelő: Inna marka
 - Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Mokaszin > Cipő Inna marka
 
- Kapocs: csúszik tovább
 - További jellemzők: lánc
 - Gyártó kód: BM200516
 - Szín: rózsaszín
 - Az orr: négyzet
 - Talpbetét anyaga: Műbőr
 - Külső anyag: Műbőr
 - Domináns minta: minta nélkül
 
                                        
                                            
                                            
                                        
                                            
                                            
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.