Inna marka Velúr sportcipő piros

Elérhetetlen termék ;(

Fedezze fel az egyedi stílust a piros velúr sportcipőkkel, amelyek tökéletesen kitűnnek a tömegből. Ezek az egyedi tornacipők vastag, 4 centiméteres platformjával nemcsak felkeltik a figyelmet, hanem hihetetlen kényelmet biztosítanak a mindennapi tevékenységek során.

A kiváló minőségű ökológiai velúrbőrből készült cipők a divatos dizájnt a praktikus használattal ötvözik. A kerek orr és a puha, zárt sarok kényelmessé teszi őket egész nap. A futófelülettel ellátott szintetikus talp kiváló tapadást biztosít, a szigetelés hiánya pedig tökéletessé teszi tavaszra, nyáron és kora őszre.

Sportos stílusuknak és intenzív piros színüknek köszönhetően ezek a tornacipők tökéletesen passzolnak különféle hétköznapi ruhákhoz. Egyszerűen kombinálja őket klasszikus farmernadrággal vagy egy lendületes ruhával, hogy divatos és kényelmes megjelenést kapjon.

Nem számít az alkalom, ezek az egyedi cipők a kedvenc mindennapi választásod lesznek. Eredeti dobozba csomagolva a gyártótól, ajándékötletnek is kiválóak egy kedvesnek. Ne habozzon, és adjon egy kis színt a ruhatárába a stílust és a funkcionalitást ötvöző cipőkkel!

  • A sarok típusa: sarok nélkül
  • Melegítés: hiánya
  • Talpbetét anyaga: Szövet
  • Külső anyag: Ökológiai zergebőr
  • Szín: Piros
  • Sarok / platform magassága: 4.5
  • Az orr: Kerek
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Magasság: alacsony
  • Domináns minta: minta nélkül
  • További jellemzők: hiánya
  • Kapocs: fűzött

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|