Inna marka Urbanói strasszokkal díszített lila mokaszinok ibolya

Elérhetetlen termék ;(

Az Urbano strasszokkal díszített lila mokaszinok egyedülálló ajánlatok azoknak a nőknek, akik a kényelmet és az eleganciát szeretnék ötvözni. A kiváló minőségű velúrból készült cipők tökéletes illeszkedést és kényelmet biztosítanak a lábfejhez. Az elülső díszítő strasszok egyedi karaktert kölcsönöznek nekik, és finomságot adnak minden stílushoz.

A mokaszinok átlagos sarka 5 cm, ami könnyedséget és kényelmet biztosít járás közben. Tökéletesek mindennapi használatra és különleges alkalmakra egyaránt, lehetőséget adva arra, hogy kitűnj a tömegből. Az elegáns részletekkel gazdagított lila szín minden bizonnyal felhívja magára a figyelmet, és egy kis csillogást kölcsönöz minden öltözéknek.

A velúr szerkezetű H8-318 modell ökológiai bőrből készült, ami környezetbarátabbá teszi. A kerek orr és a bebújós zárás megkönnyíti a cipő fel- és levételét. Az Urbano mokaszinok a gyártó eredeti csomagolásában kaphatók, ami ajándék ötletnek is kiváló.

Ha ezeket a strasszokkal díszített lila naplopókat választja, nemcsak stílusos kiegészítője lesz ruhatárának, hanem a minőség és a kényelem garanciája is, amely egész nap elkíséri Önt. Engedje, hogy stílusa további ragyogást nyerjen ezzel az egyedi modellel!

  • További jellemzők: strassz
  • Gyűjtemény: Nyár/tavasz
  • Szín: Ibolya
  • A talp színe: Ibolya
  • Talp anyaga: Gumi
  • Külső anyag: ökológiai velúrbőr
  • Modell: H8-318 Velúr mokaszinok díszítéssel
  • Az orr: kerek
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Kapocs: csúszik tovább
  • Talpbetét anyaga: Műbőr
  • Gyártó kód: BM187094

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|