Inna marka

Szürke velúr sarok gyöngyökkel 100-861SA

A termék nem elérhető ;(

Bemutatjuk a szürke velúr magassarkút 100-861SA gyöngyökkel, amelyek tökéletes választások azoknak a nőknek, akik szeretnének egy kis eleganciát varázsolni ruhatárukba. Ezek az elegáns cipők a klasszikus stílust és a modern dekorációkat ötvözik, amelyek felkeltik a figyelmet. A nyitott sarok- és bokarögzítésnek köszönhetően a magassarkú rendkívül nőiesen és érzékien néz ki.

A kiváló minőségű ökológiai velúrbőrből készült magassarkú kényelmes viseletet biztosít, a finom gyöngyök és strasszok pedig egyedi karaktert adnak nekik. A hegyes lábujjra épülő kialakítás optikailag meghosszabbítja a lábakat, a 8 centiméteres sarok pedig kiemeli az alakot, miközben biztosítja a kényelmet viselet közben.

A termék a KeeShoes kollekcióból származik, így tökéletes kiegészítője a mindennapi és az esti stílusnak. A szürke velúr magassarkú minden divatos nő számára kötelező, aki értékeli a klasszikus és a modern stílus kombinációját. A gyártó eredeti dobozába csomagolva ajándék ötletnek is kiválóak lesznek. Ne várj, adj egy kis luxust az életedbe ezzel az egyedi magassarkúval!

  • További funkciók: strasszokat , szegecsek
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Szín: szürke
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Talpbetét anyaga: öko bőr
  • Külső anyag: velúr ökológiai bőr
  • Nosek: spicc
  • Sarok típusa: pin
  • Sarok/platform magasság: 8.0
  • Domináns minta: nincs minta
  • Kapocs: csat

Köszönjük megjegyzését.

|