Inna marka

Szürke szivattyúk a Chantal alacsony ék sarkán

A termék nem elérhető ;(

Fedezze fel az eleganciát és a kényelmet az egyik legújabb szivattyúmodellben - a Chantalban. Ezek a szürke, alacsony ékpumpák a tökéletes választás azoknak a nőknek, akik a stílust és a funkcionalitást szeretnék ötvözni. Kiváló minőségű ökológiai lakkbőrből készültek, rendkívül ízlésesen néznek ki, és minden bizonnyal ruhatárad kedvenc elemeivé válnak.

Klasszikus mandula orrjuk egyedi bájt kölcsönöz nekik, a bézs színű gumitalp pedig stabilitást és kényelmet biztosít viselet közben. Az alacsony, 3,5 cm-es éknek köszönhetően a Chantal szivattyúk tökéletesek a mindennapi használatra, mind munkához, mind baráti találkozókhoz.

Ezek a szivattyúk nem csak esztétikusak, de praktikusak is – a felcsúsztatható rögzítésnek köszönhetően a felhelyezésük tiszta élvezet. A modellek szabványos méretben kaphatók, így csak válassza ki kedvenc méretét.

A Chantal pumpák az Autumn - Winter kollekció részét képezik, így tökéletes választás a következő szezonokra. Válasszon stílusos minimalizmust, amely könnyen beilleszthető bármilyen stílusba. Az alkalomtól függetlenül ezek a lábbelik mindig elegánsak és divatosak lesznek. Fektessen be a kényelembe és az esztétikába, amely soha nem megy ki a divatból!

  • További funkciók: lakkozott
  • Gyűjtemény: Ősz - tél
  • Szín: szürke
  • Talp színe: bézs
  • Talp anyaga: gumi
  • Talpbetét anyaga: öko bőr
  • Külső anyag: lakkbőr
  • Modell: LEI-250
  • Nosek: mandula
  • Sarok típusa: rövid csizma
  • Domináns minta: nincs minta
  • Kapocs: felcsúsztatható
  • Gyártói kód: BM121847

Köszönjük megjegyzését.

|