Inna marka Szivattyúk egy fa sarkú teve CL75P Camel barna

Elérhetetlen termék ;(

Íme a tökéletes ajánlat azoknak a nőknek, akik a kényelmet a divatos megjelenéssel szeretnék kombinálni - CL75P pumpák fasarokkal, teve színben. Ezek a velúr cipők az alkalmi stílus kvintesszenciája, és tökéletesen passzolnak különféle ruhákhoz, a hétköznapoktól az elegánsabbakig.

A szivattyúk kiváló minőségű ökológiai velúrból készülnek, ami nem csak esztétikus, hanem környezetbarát is. A széles, 5,5 cm magasságú blokksarok stabilitást és kényelmet biztosít viselés közben, fautánzó megjelenése pedig egyedi karaktert ad a cipőnek.

A CL75P modell minden bizonnyal felkelti a figyelmet sima felületének és elegáns hegyes orrának köszönhetően, amely egy csipetnyi elegánsságot ad a mindennapi stílushoz. A szintetikus talpnak köszönhetően a cipő tartós és ellenáll a különböző időjárási viszonyoknak, így ideális választás minden alkalomra.

Gyönyörű barna teve árnyalatban kaphatóak, tökéletes kiegészítői lesznek farmernek és légies ruháknak egyaránt. A felcsúsztatható rögzítésnek köszönhetően igazi élvezet a felhelyezésük!

Kétségtelen, hogy a CL75P pumpák minden nő ruhatárának nélkülözhetetlen elemei lesznek. Nézze meg őket, és szeressen bele stílusukba és kényelmükbe!

  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Szín: Barna
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Az orr: spicc
  • További jellemzők: hiánya
  • Talpbetét anyaga: Műbőr
  • Külső anyag: ökológiai velúrbőr
  • A sarok típusa: Blokk
  • Sarok / platform magassága: 5.5
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Kapocs: egy másik , csúszik tovább

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|
|