Inna marka Szandál széles sarkú, piros B-64 piros II-GAT

Elérhetetlen termék ;(

A piros széles sarkú B-64 piros II-GAT szandál ideális választás azoknak a nőknek, akiknek fontos a kényelem és az elegancia egyben. Ezek a gyönyörű, stabil 8,5 cm-es sarkú szandálok nemcsak kiemelkedő megjelenést, de kiváló tartást is biztosítanak a lábnak. A bokánál és a lábközépnél található széles pántok hatékonyan stabilizálják a lábat, így a szandál tökéletesen illeszkedik a lábfejhez.

Hátul arany cipzár található, amely megkönnyíti a felhelyezést, és elegánsabbá és eleganciát kölcsönöz a szandálnak. Minimalista, mintamentes dizájnjuk tökéletessé teszi a mindennapi és a formálisabb stílusokhoz egyaránt. Puha tapintású ökológiai velúrból készültek, nem csak esztétikusak, de kellemes viselet is.

Arra viszont érdemes odafigyelni, hogy az egyik cipőn elszakadt a pántja, ami a fotón is látszik. E hátrány ellenére a B-64 piros II-GAT szandál kiváló választás lehet azok számára, akik egyedi modellt keresnek vonzó áron. Eleganciát és kényelmet kínálnak egyben, ami tökéletes kiegészítője számos stílusnak.

  • Domináns minta: minta nélkül
  • A sarok típusa: Hozzászólás
  • Szín: Piros
  • További jellemzők: hiánya

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|