Inna marka S10 fekete oxford tornacipő puha

Elérhetetlen termék ;(

Fedezze fel az eleganciát és a kényelmet egyben! Az S10 oxford tornacipő klasszikus fekete színben tökéletes választás minden nő számára, aki értékeli a divatot és a kényelmet. A finom ökobőrből készült gyönyörű cipők mokaszin stílusú keverékében hímzett orrúak, amelyek egyedi karaktert adnak.

A puha talp minden lépést élvezetessé tesz. Ezenkívül a tornacipők belseje szövettel van bélelve, amely egész napos kényelmet biztosít. Alacsony profiljának és kerek orrának köszönhetően ezek a cipők nem csak tökéletesen illeszkednek a lábfejhez, hanem tökéletesen passzolnak a legkülönfélébb stílusokhoz – a hétköznapoktól az elegánsabbakig.

Mindössze 2 cm-es sarokmagasságukkal ezek a tornacipők tökéletes választás minden aktív nő számára, aki nem akar kompromisszumot kötni a divatos megjelenés terén. Nincs minta, egyetemességük azt jelenti, hogy sok ruhához passzolnak, időtlen fekete színük pedig azt jelenti, hogy soha nem mennek ki a divatból.

Ne várjon tovább, és egészítse ki ruhatárát S10 fekete oxford tornacipőkkel! Kényelem és stílus vár rád!

  • Talpbetét anyaga: Szövet
  • Magasság: alacsony
  • További jellemzők: hiánya
  • Az orr: Kerek
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Külső anyag: Egyéb
  • Szín: fekete
  • Sarok / platform magassága: 2.0

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|