Inna marka Piros csizma a Tereza cégtől

Elérhetetlen termék ;(

Ismerd meg a piros Tereza bokacsizmát, mely minden nő ruhatárába tökéletes lesz! Ezek az elegáns cipők a klasszikus dizájnt és a modern kivitelt ötvözik, így szinte minden alkalomra tökéletes választás.

A felsőrész kiváló minőségű velúr ökológiai bőrből készült, amely nem csak stílusos megjelenést kölcsönöz, hanem a viselési kényelmet is biztosítja. A gumitalp kiváló tapadást és kényelmet biztosít, így alkalmas a mindennapi használatra, akár hosszú séták során is.

A Tereza csizma szabványos számokban kapható és 16,5 cm magas, ennek köszönhetően tökéletesen illeszkedik a boka köré. Ezt a modellt kerek orr és lapos, 3,5 cm magas sarok jellemzi, ami stabilitást biztosít a lépésekben. A cipzár megkönnyíti a cipők fel- és levételét.

Ez a csizma tökéletes az őszi-téli szezonhoz, és tökéletesen illeszkedik a legújabb divatirányzatokhoz. A piros, amely kiemeli őket a többi modell közül, minden stílusnak jellegzetes karaktert ad.

A Tereza bokacsizma nemcsak divatos választás, hanem minden olyan nő igényeinek megfelelő válasz, aki értékeli a kényelmet és a stílust. Ne hagyja ki a lehetőséget, hogy ezzel az egyedi modellel gazdagítsa kollekcióját!

  • További jellemzők: hiánya
  • Gyűjtemény: Őszi tél
  • Szín: Piros
  • A talp színe: Piros
  • Talp anyaga: Gumi
  • Talpbetét anyaga: szövet
  • Külső anyag: ökológiai velúrbőr
  • Modell: 2627
  • Az orr: kerek
  • Melegítés: nem
  • A sarok típusa: lapos sarok
  • Magasság: a boka számára
  • Sarok / platform magassága: 3.5
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Kapocs: a záron

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|