Inna marka Perlugo Brown férfi bőrcipők barna
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 7 - 10 munkanapok
- Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
- Visszatérítési garancia
Lásd még
Részletek: Perlugo Brown férfi bőrcipők barna
**Barna Perlugo férfi bőr mokaszin**
Fedezze fel a Perlugo férfi mokaszin legújabb modelljét – az elegancia, a kényelem és a tartósság kombinációját. A teljes egészében a legjobb minőségű természetes bőrből készült barna mokaszinok tökéletes választást jelentenek azoknak a férfiaknak, akik értékelik a stílust és a mindennapi kényelmet.
A puha, szintetikus talp kiváló párnázást biztosít, a belseje pedig tökéletesen illeszkedik a lábfejhez, így nem akarod levenni őket. Az univerzális kialakításuknak köszönhetően a Perlugo mokaszinok tökéletesen illeszkednek a mindennapi és a városi stílusokba, kiemelve egyedi ízlését.
A mokaszinok szármagassága 5,5 cm, platform magassága 2,5 cm, így különböző alkalmakra megfelelő választás. A kerek orr és a sarok hiánya további kényelmet biztosít, a becsúszásos záródás pedig megkönnyíti a fel- és levételüket.
A kiegészítő szigetelés hiánya miatt ezek a bőr mokaszinok tökéletesek az őszi és tavaszi stílushoz. A talpbetét természetes bőre garantálja az egész napos viselési kényelmet.
Minden pár Perlugo mokaszint a gyártó eredeti csomagolásában szállítunk, ami eleganciát ad, és ideális ajándékötletté varázsolja őket.
Válassz minőséget és nagyszerű stílust – válassz barna férfi bőrcipőket a Perlugo-tól, és élvezd a tartós kényelmet!
- Termelő: Inna marka
- Kapcsolódó kategóriák: Férfiak > Férfiak > Mokaszin > Cipő Inna marka
- Tengely magassága (cm): 5,5
- További jellemzők: hiánya
- Gyűjtemény: KeeShoes
- Szín: Barna
- Talp anyaga: szintetikus
- Az orr: kerek
- Domináns minta: minta nélkül
- Kapocs: egy másik , csúszik tovább
- Melegítés: Hiány
- A sarok típusa: Nincs sarok
- Tengely magasság: 5,5 cm
- Talpbetét anyaga: természetes bőr
- Külső anyag: természetes bőr
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.