Inna marka Papucs a peronon és ékek fehér díszítéssel

Elérhetetlen termék ;(

A platformon lévő papucsok és a fehér dekorációval rendelkező ék ideális javaslat azoknak a nőknek, akik minden nap értékelik a stílust és a kényelmet. Kiváló minőségű öko -bőrből készült flip -flopok kombinálják az eleganciát a funkcionalitással, minden lépésben kényelmet biztosítva. Beágyazásuk a platformon és a 9 cm -es magas ékek nemcsak divatossá, hanem stabilá teszik őket, ami rendkívül fontos a nyári séták vagy ünnepi kirándulások során.

A papucs elején egy finom dekoráció található a cirkonokkal, amely egyedi karaktert ad hozzá, és tökéletes kiegészítést eredményez mind az alkalmi, mind az elegánsabb stílushoz. A papucsot beillesztik, ami lehetővé teszi a könnyű felhelyezést és a felszállást.

Ha ezeket a papucsot választja, érdemes javasolni egy méretű táblázatot, amely biztosítja a tökéletes illeszkedést. Az univerzális fehér színüknek köszönhetően a flip flopok jól illeszkednek a különféle nyári ruhákhoz, a levegős ruháktól a rövidnadrágig és a felsőkig.

Nekik köszönhetően minden nő divatosnak és kényelmesnek érzi magát, és a könnyű platformjuk minden lépést valódi örömvé teszi. Válassza ki a flip -flop -ot a peronon, és ékkel díszítse, és nyáron nem kell feladnia az elegáns megjelenést!

  • Kapocs: Csúszik tovább
  • A sarok típusa: Rövid csizma
  • sarokmagasság (cm): 9
  • Platform/talp (cm): 4
  • További jellemzők: strassz
  • Gyártó kód: Ek20p fehér
  • Szín: fehér
  • A talp színe: fehér
  • Talp anyaga: anyag
  • Talpbetét anyaga: Műbőr
  • Külső anyag: Műbőr
  • Az orr: nincs orrdarab
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Sarok / platform magassága: 9.0

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|