Inna marka

Női szivattyúk a velúr piros oszlopán

A termék nem elérhető ;(

A piros női magassarkú PS1 Florena pumpák ideális választás azoknak a nőknek, akik értékelik az eleganciát a kényelemmel kombinálva. A környezetbarát velúrból készült cipők tökéletes kiegészítői bármilyen öltözéknek – partikra és üzleti találkozókra egyaránt.

Stabil, 9 cm magas oszlopuk kényelmes viseletet biztosít, az 5,5 cm-es felső magasság pedig finoman kiemeli a lábakat. Az ökológiai bőrből készült finom talpbetétnek köszönhetően hosszú ideig viselheti anélkül, hogy aggódnia kellene a lábfájástól. A szivattyúk többféle színben kaphatók, így megtalálhatja a tökéletes modellt az Ön egyéni preferenciái szerint.

A hegyes orr eleganciát ad a cipőknek, a bebújós rögzítés pedig nem csak stílusossá, de könnyen felvehetővé is teszi. A szintetikus talp garantálja a tartósságot, a szigetelés hiánya pedig alkalmassá teszi a szivattyúkat különböző évszakokra.

Fektessen be a PS1 Florena pumpákba, és élvezze a divatos megjelenést és a viselési kényelmet minden helyzetben!

  • Felső magasság (cm): 5,5
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Talpbetét anyaga: öko bőr
  • Külső anyag: velúr ökológiai bőr
  • Nosek: spicc
  • Sarok típusa: hozzászólás
  • Sarok/platform magasság: 9
  • Felső magasság: 5,5 cm
  • Sarok magasság (cm): 9
  • Gyártói kód: NF-47p piros
  • Szín: piros
  • Kapocs: felcsúsztatható

Köszönjük megjegyzését.

|