Inna marka

Női sportcipő Vastag talpú leopárd Sevana barna fekete

A termék nem elérhető ;(

A barna és fekete árnyalatú, vastag talpú Leopard Sevana női sportcipő ideális ajánlat azoknak a nőknek, akik értékelik az egyedi stílust és a viselési kényelmet. Ezek az egyedi cipők a sportos szabást ötvözik divatos állatbetétekkel, amelyek karaktert kölcsönöznek nekik, és minden stílus elválaszthatatlan elemévé teszik.

A kiváló minőségű ökológiai bőrből készült cipőket nem csak esztétikája, hanem tartóssága is jellemzi. A talpbetét puha szövete egész napos kényelmet garantál, tevékenységtől függetlenül. A fűzős rögzítés lehetővé teszi a láb formájához való könnyű igazítást, ami jobb alátámasztást jelent mozgás közben.

A cipő 5,5 cm magas platformmal rendelkezik, amely könnyedséget ad és optikailag hosszabbá teszi a lábakat, a 7 cm-es felső magasság pedig további stabilitást biztosít. A méret kiválasztásánál érdemes megjegyezni, hogy a boltban kapható mérettáblázatot használd, ami segít a tökéletes vásárlásban.

A barna, bézs és fekete színek kombinációjának köszönhetően ezek a cipők tökéletesen illeszkednek a különböző stílusokhoz, mind a mindennapi, mind az elegánsabb stílusokhoz. A vastag talpú Leopard Sevana női sportcipő minden ruhatárban kötelező darab, amely kiemeli az egyéni stílust és a kényelem szinonimáját.

  • Melegítés: Hiány
  • Talpbetét anyaga: Szövet
  • Külső anyag: Műbőr
  • Szín: barna, bézs , fekete
  • Sarok / platform magassága: 5.5
  • Kapocs: fűzött
  • A sarok típusa: Nincs sarok
  • Tengely magasság: 7 cm

Köszönjük megjegyzését.

|