Inna marka Női Platform papucs hímzéssel, Bézs Neroma
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 4 - 7 munkanapok
- Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
- Visszatérítési garancia
Lásd még
Részletek: Női Platform papucs hímzéssel, Bézs Neroma
Fedezze fel az egyedi kényelmet és stílust a Neroma platformon lévő női papucsokkal, elegáns bézs színű. Ezek a divatos papucsok egyesítik a modern tervezést és funkcionalitást, mind a ház belső tereiben, mind a rövid kijárat alatt.
A felső felső teteje finom hímzéssel díszíti a szemét, így a papucs egyedi karaktert ad. A hatalmas, 4,5 cm -es magas platformnak köszönhetően kiváló szigetelést élvezhet a hideg talajból, és ugyanakkor adjon hozzá néhány centiméter magasságot anélkül, hogy elveszíti a kényelmet.
A papucs ökológiai velúr bőrből készül, ami úgy néz ki, és luxusnak tűnik. A cipő takaróval bélelt belső tér kellemes felmelegedést biztosít, amely tökéletes a hűvösebb napokra. További akcentusok, például a szőrme, növelik a viselkedés kényelmét, és a beillesztett vágás rendkívül egyszerű és gyors.
A rendelkezésre álló méreteknek köszönhetően könnyen megtalálhatja a tökéletes papucsot. A Neroma modell kiválasztásával nemcsak divatos kiegészítést kap a ruhásszekrényhez, hanem a gyakorlati lábbelit is, amely megfelel az összes elvárásnak. Készítse el a tökéletes stílust az otthoni térben, és élvezze a kényelmet az őszi és téli szezon során!
Ne felejtsd el az eredeti csomagolást, amely ezeket a papucsokat nagyszerű ajándékötletré teszi. Fektessen be a minőségbe és a stílusba - válassza a Neroma platformon a női papucsot!
- Termelő: Inna marka
- Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Papucs > Cipő Inna marka
- Kapocs: Csúszik tovább
- A sarok típusa: Felület
- Platform/talp (cm): 4,5
- További jellemzők: szőrme
- Gyártó kód: 877-1 KHAKI
- Szín: bézs
- A talp színe: bézs
- Külső anyag: ökológiai velúrbőr
- Az orr: kerek
- Melegítés: Igen
- Magasság: alacsony
- Domináns minta: minta nélkül
- Talpbetét anyaga: szövet
- Modell: Hímzéssel ellátott női platformpapucs
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.