Inna marka

Női lapos papucs dekoratív bézs gyöngyökkel

A termék nem elérhető ;(

Kiváló, lapos lapokat mutatunk be, dekoratív gyöngyökkel, gyönyörű bézs árnyalatban. Ezek a stílusos flip -flopok, amelyek kiváló minőségű öko -bőrből készülnek, tökéletes választás a nyári napokhoz, mivel maximális kényelmet és stílust biztosítanak. Az 1 cm magas lapos saroknak köszönhetően minden, a papucsban töltött pillanat öröm lesz.

Ezt a modellt egy látványos öv különbözteti meg, amelyre számos gyöngy helyezkedik el, amelyek eleganciát és egyedi karaktert adnak nekik. A papucsok tökéletesek mind a mindennapi, mind a formálisabb stilizációkhoz - az alkalmi készletektől a nyári ruhákig.

A papucsok rendkívül praktikusak a csúszásuknak köszönhetően, ami a tiszta örömöt teszi. Van egy műanyag talpuk, amely könnyű és tartós. A betét anyaga ökológiai bőr, amely biztosítja az egész nap vigasztalását.

Javasoljuk, hogy amikor kiválasztja a méretet, keresse meg a méretű táblázatot, hogy tökéletesen illeszkedjen a papucs lábához. Töltse ki a nyári stilizációkat ezzel a divatos flip modellel, és minden alkalommal élvezze a kényelmet és a stílust. A papucsok a gyártó eredeti csomagolásában kaphatók. Tökéletes a tavaszi és a nyári szezonra!

  • Kapocs: Felcsúsztatható
  • Sarok típusa: Lapos sarkú
  • Sarok magasság (cm): 1
  • Gyártói kód: Qq-224 bézs
  • Szín: bézs
  • Talp anyaga: anyag
  • Talpbetét anyaga: öko bőr
  • Külső anyag: öko bőr
  • Nosek: hiányzó orr
  • Domináns minta: nincs minta
  • További funkciók: hiánya
  • Talp színe: bézs
  • Sarok/platform magasság: 1

Köszönjük megjegyzését.

|