Inna marka

Női cipők a platformon dupla kötő leopárd leopárdjával aranysárga

A termék nem elérhető ;(

Merüljön el a divat világába, rendkívüli női cipőkkel a platformon, gyönyörű arany árnyalatban. Ezek a stílusos cipő, amely kiváló minőségű öko -bőrből készül, a modern formatervezés és a páratlan kényelem tökéletes kombinációja, amely hangsúlyozza a stilizálás minden stilizálását.

A modellt egy egyedi kettős kötés különbözteti meg, amely nemcsak jellegzetes megjelenést nyújt, hanem biztosítja a stabilitást is a mindennapi tevékenységek során. A kerek orr és egy habbetét szövetkezeléssel borítva a lábak kényelme érdekében, és a megfelelő párnázás élvezheti az ezekben a cipőkben töltött minden pillanatot.

A cipők alacsony felső 7,5 cm -es magas, és a 3,5 cm -es platform stílust ad a kényelem feladása nélkül. A barna gumi talp kiváló tapadást és tartósságot biztosít, ami ezeket a cipőket minden nap tökéletes választássá teszi.

A semleges kialakításnak és az arany színnek köszönhetően a cipők jól keverednek mind az alkalmi, mind az elegánsabb ruhákkal. Ne felejtse el azonban a méret kiválasztásakor használni a gyártótól rendelkezésre álló méretű táblázatot.

Adja hozzá ezeket az eredeti cipőket a gyűjteményéhez, és élvezze sokoldalúságát és egyedi stílusát!

  • Magasság: alacsony
  • Sarok típusa: Platform
  • Platform/talp (cm): 3,5
  • Felső magasság (cm): 7,5
  • További funkciók: hiánya
  • Gyártói kód: C3082 arany
  • Szín: aranysárga
  • Talp színe: barna
  • Talp anyaga: Gumi
  • Talpbetét anyaga: hab
  • Külső anyag: öko bőr
  • Nosek: kerek
  • Melegítés: NEM
  • Sarok/platform magasság: 3.5
  • Domináns minta: nincs minta
  • Kapocs: befűzött

Köszönjük megjegyzését.

|