Newport strasszokkal díszített bézs mokaszinok
A termék nem elérhető ;(
- Belül kerül feladásra a csomag 5 - 8 munkanapokon
- Ellenőrizze a szállítási időket a különböző országokba
- Pénzvisszafizetési garancia
Lásd még
Részletek: Newport strasszokkal díszített bézs mokaszinok
A Newport Zirkonokkal díszített bézscipők kiváló választás a nyári napokra. Könnyű anyagból készültek, ezek a cipők garantálják a kényelmet és a lélegzőképességet, ami a lábad is nagyszerűnek érzi magát a legforróbb napokban is. Alacsony sarokuk 4 cm magas, ami ideálissá teszi őket hosszú távú viselethez, fáradtság nélkül.
Nem hagyhatja el a figyelmet a szokatlan dekorációkra - fényes strasszokra, amelyek ezeknek a mokaszinoknak luxus és elegáns karaktert adnak. Ez a nyári szezon abszolút slágere, amely minden stilizációt hangsúlyoz. A gumi talp kiváló tapadást és tartósságot biztosít, ami azt jelenti, hogy valószínűleg minden helyzetben mozoghat.
A bézscipők sokoldalúak és könnyen kombinálhatók különféle ruhákkal, mandularukuk finom eleganciát ad nekik. A beillesztésnek köszönhetően a cipő felhelyezése és eltávolítása rendkívül egyszerű és kényelmes. Az egészet a termeléshez használt ökológiai bőr egészíti ki, ami a terméket barátságossá teszi mind a lábak, mind a környezet számára.
A cipő magassága csak 10 cm, tehát a mindennapi használatban is nagyszerűek. A Newport Loafers nemcsak stílus, hanem funkcionalitás is. Egy eredeti dobozba csomagolva nagyszerű ajándék lesz minden divatos nő számára. Válassza ki ezeket a cipőket, és minden lépésben élvezze a divatot és a kényelmet!
- Termelő: Inna marka
- Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Mokaszin > Cipők Inna marka
- További funkciók: strasszokat
- Gyűjtemény: Nyári
- Szín: bézs
- Talp színe: fekete
- Talp anyaga: Gumi
- Külső anyag: öko bőr
- Modell: 2651
- Nosek: mandula
- Domináns minta: nincs minta
- Kapocs: felcsúsztatható
- Talpbetét anyaga: öko bőr
- Melegítés: NEM
- Magasság: Alacsony
- Gyártói kód: BM189319
Köszönjük megjegyzését.