Inna marka Narancssárga szandál Tana gyöngyökkel ezüst

Elérhetetlen termék ;(

A Tana ezüstnarancssárga gyöngyös szandál egyedülálló választás azoknak a nőknek, akik egy kis eleganciát és frissességet szeretnének adni nyári stílusukhoz. Ezeket a stílusos papucsokat finom gyöngyök jellemzik, amelyek hatékonyan díszítik a lábbelit, egyedi varázst adva annak.

A kiváló minőségű ökológiai bőrből készült Tana szandál egész napos kényelmet biztosít. 1,5 cm-es lapos sarkuk garantálja a kényelmet, a barna gumitalp pedig tökéletessé teszi a szandált a nyári sétákhoz és a tengerparti pihenéshez.

A méret kiválasztásakor ne feledje, hogy a számozás alacsony, ezért ajánlatos nagyobb méretet választani, amely lehetővé teszi a tökéletes illeszkedést a lábfejhez. A szandálok 36-tól 41-ig terjedő méretben kaphatók, így sok nő számára elérhető.

A Tana szandál minta nélküli termék, ami tökéletessé teszi a különféle nyári stílusokhoz. A felcsúsztatható rögzítés megkönnyíti a felhelyezésüket, az orr hiánya pedig lehetővé teszi a szellőzést, ami különösen fontos a forró napokon.

A narancssárga szín és az elegáns ezüst bevonat tökéletes kombinációja szemet gyönyörködtető egységet alkot, amely minden bizonnyal felkelti a figyelmet. A Tana szandál minden nyári kollekció kötelező darabja! A márka által gyártott Inna cipőket eredeti dobozban szállítjuk, így ideális ajándék lehet szeretteinek.

  • Szín: narancssárga , ezüst
  • A talp színe: Barna
  • Talp anyaga: Gumi
  • Talpbetét anyaga: Műbőr
  • Külső anyag: Műbőr
  • A sarok típusa: lapos sarok
  • Sarok / platform magassága: 1.5
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Kapocs: egy másik , csúszik tovább
  • További jellemzők: hiánya
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Modell: Flip-flop ZY206
  • Az orr: nincs orrdarab

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|