PA2

PA2 Nagyvonalú barna áttört velúr csizma

A termék nem elérhető ;(

A barna Generous velúr áttört csizmák egy egyedi modell, amely minden női cipőkollekció dísze lesz. A legjobb minőségű természetes velúrbőrből készültek, elegáns, áttört gyémántmintával hívják fel magukra a figyelmet, mely egyedi karaktert ad nekik. A hegyes lábujjak a láb karcsúságát hangsúlyozzák, a széles, 6 cm magas oszlop pedig stabilitást és viselési kényelmet biztosít.

Ez a 48 cm-es szármagasság és 18 cm széles térdig érő csizma kiválóan illeszkedik a különféle sziluettekhez, a felsőrész teljes magasságában elhelyezett cipzár pedig megkönnyíti a fel- és levételt. A természetes bőrből készült talpbetét biztosítja a láb kényelmét, ami felbecsülhetetlen a mindennapi tevékenységek során.

A barna szín feldobja a stílust, és könnyen kombinálható sokféle stílussal, a hétköznapitól az elegánsabbig. Nincs szigetelés, így ideális választás tavaszra és őszre.

Ha divatos és elegáns csizmát keres, a Generous Brown Suede áttört csizmának szerepelnie kell a bevásárlólistáján! Ügyeljen arra, hogy a mérettáblázat segítségével válassza ki a megfelelő méretet a tökéletes illeszkedés érdekében. Fektessen be a kényelembe és a stílusba, ha ezt a szemet gyönyörködtető modellt választja!

  • Szín: barna
  • Talpbetét anyaga: természetes bőr
  • Külső anyag: természetes velúr bőr
  • Melegítés: NEM
  • Sarok típusa: hozzászólás
  • Felső szélesség: 18
  • Felső magasság: 48
  • Sarok/platform magasság: 6
  • Domináns minta: nincs minta
  • További funkciók: csipkekötés
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Talp színe: barna
  • Modell: Velúr áttört csizma
  • Nosek: kerek
  • Testesség: G
  • Kapocs: a záron
  • Sarok magasság (cm): 6 cm
  • Felső magasság (cm): 48 cm
  • Felső szélesség (cm): 18 cm

Köszönjük megjegyzését.

|