Inna marka Moon claret hócsizma HW9500 bordeaux piros
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 1 - 4 munkanapok
- Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
- Visszatérítési garancia
Lásd még
Részletek: Moon claret hócsizma HW9500 bordeaux piros
Íme a Moon hócsizma a bordó gyönyörű árnyalatában, HW9500 modell. Ez a szezon abszolút slágere, ötvözi a stílust és a funkcionalitást. A felhasznált anyagoknak köszönhetően ezek a cipők ellenállnak a legzordabb téli körülményeknek is.
A kiváló minőségű, csúcsminőségű ökológiai bőrből és húsos velúrból készült hócsizmát nem csak az esztétika, hanem a hihetetlen tartósság is jellemzi. A vastag gumitalp hatékonyan szigeteli a hideget, így biztosítja a kényelmet a hosszú séták során a fagyos napokon. Ezenkívül a cipő belsejét vastag szőrzet borítja, amely eltakarja a lábat, meleget és kellemes élményt biztosítva.
Ennek a hócsizmának az egyik előnye, hogy a felsőrész elülső részének szélessége állítható a tökéletesen kialakított zsinórnak köszönhetően. Ezáltal a hócsizma tökéletesen illeszkedik minden lábhoz, ami növeli a viselési kényelmet.
Az esztétika egy másik kulcsfontosságú elem - a Moon hócsizma bordó színe minden bizonnyal felkelti a figyelmet, és stílust ad minden téli stílushoz. Magas kivágásuknak köszönhetően remekül mutatnak a lábon.
Ne várjon tovább – válassza a kényelmet és a divatos megjelenést ezen a télen a Moon HW9500 hócsizmával!
- Termelő: Inna marka
- Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Hótaposó > Cipő Inna marka
- Szín: Piros
- Külső anyag: Egyéb
- Kapocs: fűzött
- Domináns minta: minta nélkül
- Magasság: magas
- Melegítés: Igen
- További jellemzők: hiánya
- Sarok / platform magassága: 2.0
- Talpbetét anyaga: Egyéb
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.