Inna marka

Meleg Timberki íjak DD492-1 fekete

A termék nem elérhető ;(

A fekete színű szigetelt fa íjak DD492-1 tökéletes választás azoknak a nőknek, akik értékelik a stílust, a kényelmet és a funkcionalitást. A kiváló minőségű műbőrből készült klasszikus bokacsizma egyszerre elegáns és praktikus. A szőrmeszigetelés még a hidegebb napokon is melegen tart, így tökéletes lábbeli lesz a következő szezonban.

A 13 cm-es felső magasság és a 3,5 cm-es lapos sarok nemcsak kényelmessé teszi őket, hanem lehetővé teszi a szabad mozgást is. A tépőzáras zár megkönnyíti a cipők fel- és levételét, a kerek orr pedig vonzó megjelenést kölcsönöz nekik.

A Timber Bows DD492-1 tökéletesen illeszkedik a mindennapi divatba, fekete színükkel pedig sok stílushoz passzolnak. További előny a báránybőr kabát, amely egyedi karaktert ad nekik.

Fektessen be olyan lábbelibe, amely nemcsak divatos, hanem funkcionális is lesz. A Bow Timber Boots DD492-1 egy olyan stílus, amely minden nőt kielégít, aki stílusos és kényelmes mindennapi cipőt keres.

  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Szín: fekete
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Külső anyag: Ökológiai velúr bőr
  • Melegítés: Igen
  • Testesség: G
  • További funkciók: rövid kabát
  • Talp színe: fekete
  • Talpbetét anyaga: más
  • Nosek: Kerek
  • Sarok típusa: lapos sarkú
  • Magasság: a bokánál fogva
  • Sarok/platform magasság: 3.5
  • Domináns minta: nincs minta
  • Kapocs: Tépőzáras

Köszönjük megjegyzését.

|
|