Inna marka

Meleg, barna színű csizma, gazdagon díszített A-351 piros

A termék nem elérhető ;(

A bordó szigetelt A-351 csizma tökéletes választás azoknak a nőknek, akik a kényelmet a divatos stílussal szeretnék ötvözni. A kiváló minőségű bőrszerű anyagból készült elegáns cipők a felsőrész elülső részének gazdag díszítésével örvendeztetnek meg, amely egyedi karaktert ad nekik. A cipzár megkönnyíti a felhelyezést, a szigetelés pedig tökéletessé teszi a hidegebb napokon.

Ezek a bokáig érő csizmák nemcsak vonzó megjelenésükkel, hanem viselési kényelmével is rendelkeznek. A 3 cm magas lapos sarok kényelmes járást biztosít, a kerek orr pedig finomságot ad. A cipők magassága 19 cm, így kiválóan passzol a különböző fazonokhoz, hétköznapi viseletre és elegánsabb alkalmakra egyaránt.

A bordó A-351 bokacsizma a KeeShoes kollekció része, amit vonzó dizájnjuk is megerősít. A szintetikus talp garantálja a tartósságot, a puha talpbetét pedig a kényelmet. A gyártó eredeti dobozába csomagolva tökéletes ajándékötlet. Válaszd ezt a szokatlan bokacsizmát, és adj egy kis fényt ruhatáradhoz a fényt gyönyörűen visszaverő és a figyelmet felhívó strasszoknak köszönhetően. Tökéletes minden modern nő számára!

  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Szín: piros
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Talpbetét anyaga: más
  • Külső anyag: öko bőr
  • Melegítés: Igen
  • További funkciók: strasszokat
  • Nosek: Kerek
  • Sarok típusa: lapos sarkú
  • Magasság: a bokánál fogva
  • Sarok/platform magasság: 3.0
  • Domináns minta: nincs minta
  • Kapocs: a záron

Köszönjük megjegyzését.

|
|
|