Inna marka Lakkozott ezüst jazz cipő TL-61
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 7 - 10 munkanapok
- Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
- Visszatérítési garancia
Lásd még
Részletek: Lakkozott ezüst jazz cipő TL-61
Fedezze fel az eleganciát és a stílust a TL-61 ezüst lakkozott jazz cipővel. Ezek a klasszikus, gyönyörű ezüst színű cipők nagyszerű választás minden nő számára, aki divatossá szeretné tenni mindennapi és esti stílusát.
A kiváló minőségű bőrszerű anyagokból készült jazz cipők nemcsak vonzóak, hanem funkcionálisak is. Lakkozott felületük felhívja magára a figyelmet, a minimalista dizájnnak köszönhetően pedig könnyen illeszthetőek különféle ruhákhoz.
Kerek orrával és fűzős zárásával ezek a cipők egész nap kényelmes viseletet biztosítanak. A 3 cm-es sarokmagasság stabilitást és kényelmet garantál anélkül, hogy feláldozná vonzó megjelenését.
Az ökológiai bőrből készült belső kellemes viseletet biztosít, míg a szintetikus talp tartós és kopásálló. Ezeket a cipőket a gyártó eredeti dobozában szállítjuk, így tökéletes ajándék lehet magadnak vagy szeretteidnek.
Válassza a divatot és a kényelmet a TL-61 ezüst lakkozott jazz cipővel, amely minden bizonnyal kedvenc párja lesz lábbelikollekciójában!
- Termelő: Inna marka
- Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Cipő > Cipő Inna marka
- További jellemzők: lakkozva
- Gyűjtemény: KeeShoes
- Szín: ezüst
- Talp anyaga: szintetikus
- Talpbetét anyaga: Műbőr
- Külső anyag: Műbőr
- Az orr: kerek
- Sarok / platform magassága: 3.0
- Domináns minta: minta nélkül
- Kapocs: fűzött
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.