Inna marka Kék szivattyúk a Melody platformon
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 5 - 8 munkanapok
- Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
- Visszatérítési garancia
Lásd még
Részletek: Kék szivattyúk a Melody platformon
Fedezze fel az eleganciát és a kényelmet a kék Melody platformszivattyúkban! Ezek az egyedülálló, ökológiai bőrből készült lakkpumpák nemcsak gyönyörű, szürkével finoman színező kék árnyalattal, hanem gondosan átgondolt szabással is örvendeztetnek, amely biztosítja a viselési kényelmet.
Ezt a modellt az erős, vastag tűsarkú 9,5 cm-es magasság jellemzi, a 8,5 cm magas platform pedig hatékonyan csökkenti a sarok magasságát, így a pumpák tökéletesek a hosszú, mozgással teli nyári napokhoz. A puha talpbetét körbeöleli a lábfejet, tökéletes illeszkedést biztosítva, amit minden nő értékelni fog, aki értékeli a stílust és a kényelmet egyaránt.
A melody pumpák a mindennapi és az elegánsabb stílusok tökéletes kiegészítői lesznek. Univerzális színük és elegáns megjelenésük azt jelenti, hogy különféle alkalmakra hordhatod – a baráti találkozóktól kezdve a romantikus vacsorákon át a hivatalos eseményekig. Sok ruhához passzolnak, a ruháktól a szoknyákig és az elegáns nadrágokig.
A termék szabványos számozással kapható, így csak a méretet kell kiválasztania. Minden eredeti dobozba van csomagolva, így tökéletes ajándék ötlet. Válassza a Melody pumpákat, és érezze, milyen könnyű minden nap egyesíteni az eleganciát a kényelemmel!
- Termelő: Inna marka
- Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Szivattyúk > Cipő Inna marka
- Gyártó kód: BM112958
- A sarok típusa: csap
- Testesség: G.
- További jellemzők: lakkozva
- Gyűjtemény: Tavaszi nyár
- Szín: kék
- A talp színe: bézs
- Talp anyaga: Műanyag
- Talpbetét anyaga: Műbőr
- Külső anyag: Műbőr
- Modell: S0076-19
- Az orr: mandula
- Domináns minta: minta nélkül
- Kapocs: egy másik , csúszik tovább
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.