Inna marka Kék Nashida öko bőr szandál

Elérhetetlen termék ;(

Bemutatjuk az ökológiai Nashida bőrből készült kék szandált, amely kiváló választás a forró nyári napokhoz. Ezek a stílusos, klasszikus, lapos szandálok ötvözik az eleganciát és a kényelmet, ami ideális kiegészítést jelent minden nyári stílushoz. A tépőzár kényelmes kialakításának és funkcionális rögzítésének köszönhetően ezek a szandál minden bizonnyal vonzó lesz minden fasiszta számára.

Modern kialakításuk egy gyönyörű kék ​​árnyalatban a szemgátló és tökéletesen kiegészíti mind a mindennapi, mind az elegánsabb ruhákat. Az egyetlen gumi biztosítja a tartósságot és a tapadást, ami egész nap lehetővé teszi a kényelmes mozgást, függetlenül az alkalomból.

A Nashida szandál nemcsak divatos akcentus, hanem gyakorlati választás a sétákhoz vagy a barátokkal való találkozókhoz. Organic bőrből készülnek, környezetbarátak, ami még vonzóbb választássá teszi őket.

Az eredeti dobozban kaphatók, ideálisak egy ajándékhoz. Válassza ki a Blue Nashida szandált, és fedezze fel a stílus, a kényelem és az ökológiai felelősség tökéletes kombinációját!

  • További jellemzők: hiánya
  • Gyártó kód: BM200171
  • Gyűjtemény: Nyár
  • Szín: kék
  • A talp színe: fekete
  • Talp anyaga: Gumi
  • Külső anyag: Műbőr
  • Modell: B-578
  • A sarok típusa: lapos sarok
  • Kapocs: Tépőzár
  • Talpbetét anyaga: Műbőr
  • Az orr: nincs orrdarab
  • Domináns minta: minta nélkül

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|