Inna marka

Gaetano strasszokkal díszített rózsaszín szandál

A termék nem elérhető ;(

Fedezze fel a nyár eleganciáját és kényelmét a rózsaszínű, strasszokkal díszített Gaetano szandálokkal. A stílust és a kényelmet értékelő nők számára készült klasszikus szandálok minden nyári ruhatárban nélkülözhetetlenek.

Kiváló minőségű, intenzív fukszia árnyalatú ökológiai bőrből készültek, így felhívják magukra a figyelmet és ragyogást kölcsönöznek minden stílusnak. A cirkóniákkal és strasszokkal díszített finom díszítések egyedi karaktert kölcsönöznek nekik, így ideális választás mindennapi kirándulásokhoz és esti találkozókhoz.

A Gaetano szandál 2 cm-es lapos sarkú, amely még hosszú séták során is kényelmet biztosít. A kerek orr kiemeli klasszikus szabásukat, a csatos rögzítés pedig egyszerű és gyors felhelyezést tesz lehetővé. A barna gumitalp garantálja a tartósságot és a különböző felületekhez való jó alkalmazkodást.

A G-13 modell tökéletes választás azoknak a nőknek, akik a divatot a praktikummal szeretnék ötvözni. Eredeti csomagolásukban ezek a szandálok remek ajándékötlet. Ne hagyja ki a lehetőséget, hogy kiegészítse kollekcióját ezekkel az egyedi szandálokkal, és élvezze a nyarat teljes stílusban!

  • További funkciók: strasszokat , strasszokat
  • Gyűjtemény: Nyári
  • Szín: rózsaszín
  • Talp színe: barna
  • Talp anyaga: Gumi
  • Külső anyag: öko bőr
  • Modell: G-13
  • Nosek: kerek
  • Sarok típusa: lapos sarkú
  • Domináns minta: nincs minta
  • Kapocs: csat
  • Talpbetét anyaga: öko bőr
  • Gyártói kód: BM173440

Köszönjük megjegyzését.

|
|