Inna marka

Fűzős Inuit A302 fekete

A termék nem elérhető ;(

A fűzős, fekete A302 eszkimó csizma tökéletes választás a hidegebb napokra, ötvözi a stílust a kényelemmel. Kiváló minőségű ökológiai velúrbőrből készültek, elegánsnak és divatosnak tűnnek, klasszikus fekete színük pedig tökéletes kiegészítője lehet bármilyen téli stílusnak.

A cipő belsejét meleg szőrzet tölti ki, ami nem csak a viselési kényelmet biztosítja, hanem hatékonyan védi a lábat a hideg ellen is. Ezenkívül a magas boka felsőrész és a szintetikus talp kiváló szigetelést biztosít a hideg felületekkel szemben, ami megbízható választássá teszi a fagyos napokon.

Ezek a lapos sarkú (2 cm magas) női bokacsizmák fűzősek, így a lábhoz igazítható. A kerek orr lehetővé teszi az ujjak szabad mozgását, minimalista, mintamentes kialakításuk pedig sokféle stílushoz alkalmassá teszi őket - a hétköznapoktól az elegánsabbakig.

A fűzős Eskimo Boots A302 megvásárlásával olyan minőségbe és stílusba fektet be, amely a divatos, de funkcionális cipők szerelmeseinek sok örömet okoz. A termék egy jó hírű gyártótól származik, és eredeti dobozba van csomagolva, így remek ajándékötlet. Ragadja meg a lehetőséget, és bővítse kollekcióját ezekkel a stílusos cipőkkel!

  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Szín: fekete
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Melegítés: Igen
  • Külső anyag: velúr ökológiai bőr
  • Kapocs: befűzött
  • Talpbetét anyaga: más
  • Nosek: kerek
  • Sarok típusa: lapos sarkú
  • További funkciók: hiánya
  • Magasság: a bokánál fogva
  • Sarok/platform magasság: 2.0
  • Domináns minta: nincs minta

Köszönjük megjegyzését.

|