Inna marka Fekete patentos Andela magassarkú csúszdák
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 5 - 8 munkanapok
- Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
- Visszatérítési garancia
Lásd még
Részletek: Fekete patentos Andela magassarkú csúszdák
Az Andela -poszton lévő fekete lakkozott papucs tökéletes választás azoknak a nőknek, akik az eleganciát és a mindennapi kényelmet akarják kombinálni. Ezek a klasszikus csúszás -6,5 cm magasságban lévő szandál nemcsak elegánsnak tűnik, hanem biztosítja a kényelmet is, hogy még a legforróbb napokon is viselhesse.
Kiváló minőségű ökológiai bőrből készült, flip -flops örömükkel él, ami egyedi fényt ad nekik. Univerzális fekete színük rendkívül egyszerűvé teszi őket a különféle nyári stilizációkkal - a levegős ruháktól az alkalmi rövidnadrágokig.
A beillesztésnek köszönhetően gyors és kényelmes a szárnyak felállítása és leválasztása, ami minden nyári alkalmat ideális megoldássá teszi - a tengerpartra sétálástól az esti kirándulásig a barátokkal.
Az Andela flip flopok javaslatot jelentenek azoknak a nőknek, akik értékelik a divatos megjelenést és a kényelmet. Adja hozzá őket a nyári szekrénybe, és élvezze a stílust és a kényelmet minden nap!
- Termelő: Inna marka
- Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Papucsok > Cipő Inna marka
- A sarok típusa: Hozzászólás
- Kapocs: Csúszik tovább
- További jellemzők: lakkozva
- Gyártó kód: BM195067
- Gyűjtemény: Nyár
- Szín: fekete
- A talp színe: fekete
- Talp anyaga: Műanyag
- Külső anyag: lakkozott ökológiai bőr
- Modell: 6715-1 lakkozott sarkú papucs
- Az orr: nincs orrdarab
- Domináns minta: minta nélkül
- Talpbetét anyaga: Műbőr
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.