Inna marka Fekete papucs flitterekkel WS9002 sokszínű
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 7 - 10 munkanapok
- Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
- Visszatérítési garancia
Lásd még
Részletek: Fekete papucs flitterekkel WS9002 sokszínű
Fedezze fel stílusát a WS9002 fekete flitteres diákkal, színes változatban! Ezek az egyedi papucsok tökéletes választás azoknak a nőknek, akik szeretnének kitűnni a tömegből, és egy kis csillogást szeretnének adni mindennapi megjelenésüknek. A látványos flittereknek köszönhetően, amelyek a fénytől függően változtatják a színüket, minden lépés egy kis divatbemutatóvá válik.
A WS9002-t gondosan tervezték, a részleteket és a kényelmet szem előtt tartva. A rugalmas lycrából és ökológiai bőrből készült papucsok tökéletesen illeszkednek a lábfejhez, így kényelmes viseletet biztosítanak. A szegélyeken található további díszítések feliratok formájában adnak karaktert, és a strassz hatás vonzza a figyelmet.
A papucsok 3,5 cm-es sarokmagasságúak, így egyszerre élvezheti a könnyedséget és az eleganciát. A modellnek nincs lábujja, ami elősegíti a légáteresztő képességet és a kényelmet, tökéletes a meleg napokra. Tökéletes választás sétákhoz, baráti találkozókhoz vagy nyári kirándulásokhoz.
Minden bizonnyal nem kerülik el figyelmüket az eredeti gyártói csomagolásban – egy esztétikus doboz, amely ráadásul kiemeli egyediségüket. Válassza a fekete flitteres WS9002 papucsot, és hangsúlyozza divatszemélyiségét!
- Termelő: Inna marka
- Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Papucsok > Cipő Inna marka
- Szín: sokszínű
- Talpbetét anyaga: Műanyag
- Kapocs: Csúszik tovább
- További jellemzők: fúvókák
- Gyűjtemény: KeeShoes
- Talp anyaga: szintetikus
- Külső anyag: Műbőr
- Az orr: nincs orrdarab
- Sarok / platform magassága: 3.5
- Domináns minta: minta nélkül
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.