Inna marka Fekete öko-velúr cipók Mckayla íjjal
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 7 - 10 munkanapok
- Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
- Visszatérítési garancia
Lásd még
Részletek: Fekete öko-velúr cipók Mckayla íjjal
Fedezze fel az eleganciát és a kényelmet a legújabb kollekció fekete Mckayla naplopóiban. Ezek a stílusos cipők, amelyek kiváló minőségű öko-velúrból készültek, a modern dizájnt ötvözik az időtlen klasszikusokkal. Elejüket finom masni díszíti, ami egyedi bájt és nőies karaktert kölcsönöz nekik.
A Mckayla mokaszinok minden nő számára megfelelőek, akik kényelmes, de elegáns mindennapi cipőt keresnek. A szabványos számozásnak köszönhetően kiválaszthatja a tökéletes méretet, hogy tökéletesen illeszkedjen. Alacsony 2 cm-es sarka kényelmessé teszi a cipőt hosszú viselés esetén is, könnyű konstrukciójuk pedig tökéletessé teszi a tavaszi és nyári napokon.
A mokaszinokat mandula orr jellemzi, ami karcsúsít és rendkívül stílusossá teszi őket. A gumitalp jó tapadást biztosít, így ideális viselet különféle felületeken. Ezenkívül a cipő belseje ökológiai bőrrel van bevonva, ami növeli a használat kényelmét.
A Mckayla mokaszinok kiváló választás a szépséget és a funkcionalitást értékelő nők számára. Univerzális fekete színükkel számos stílushoz passzolnak – hétköznapi és elegánsabb egyaránt. Eredeti dobozba csomagolva ajándéknak is remek ötlet. Válaszd a Mckayla cipókat, és varázsolj egy kis eleganciát ruhatáradba!
- Termelő: Inna marka
- Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Mokaszin > Cipő Inna marka
- Melegítés: Hiány
- Magasság: Alacsony
- További jellemzők: hiánya
- Gyűjtemény: Tavaszi nyár
- Szín: fekete
- A talp színe: fekete
- Talp anyaga: Gumi
- Talpbetét anyaga: Műbőr
- Külső anyag: ökológiai velúrbőr
- Modell: RQ-2
- Az orr: mandula
- Domináns minta: minta nélkül
- Kapocs: csúszik tovább
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.