Inna marka

Fekete, magas sarkú szandál Santiagóból

A termék nem elérhető ;(

Bemutatjuk a fekete Santiago magas sarkú öszvéreket, amelyek tökéletesen illeszkednek a nyári divatirányzatokba. Kiváló minőségű velúr ökológiai bőrből készültek, stílust és viselési kényelmet egyaránt kínálnak. A zárt előlap hegyes orrral optikailag karcsúsítja a lábfejet, így tökéletes kiegészítője bármilyen nyári stílusnak.

Az alacsony, 2 cm magas oszlop finoman feltárja a borjakat, eleganciát és stílust adva. A Santiago papucsok tökéletesen kiegészítik az alkalmi ruhákat, ruhákkal és nadrágokkal egyaránt. Ne feledje, hogy a számozás alacsony, ezért javasoljuk, hogy nagyobb méretet válasszon a teljes kényelem érdekében.

Ezek a nőies papucsok elegáns fekete színben kaphatók, így univerzálisak és sok stílushoz passzolnak. A talp anyaga műanyag, az ökológiai bőr talpbetét pedig egész napos viselési kényelmet biztosít. A mellékelt doboznak köszönhetően a Santiago papucsok tökéletesek ajándéknak.

Válassza a Santiago papucsokat, hogy minden nap egy kis eleganciát és stílust varázsoljon ruhatárába!

  • Sarok típusa: más
  • További funkciók: hiánya
  • Szín: fekete
  • Talp színe: fekete
  • Talp anyaga: Műanyag
  • Talpbetét anyaga: öko bőr
  • Külső anyag: velúr ökológiai bőr
  • Modell: MM-799
  • Nosek: spicc
  • Domináns minta: nincs minta
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Sarok/platform magasság: 2.0

Köszönjük megjegyzését.

|