Inna marka Fekete lakkozott naplopók strasszokkal a Clarks cégtől

Elérhetetlen termék ;(

Fedezze fel az eleganciát és a kényelmet nyáron a Clarks fekete lakkcipőivel, strasszokkal. Ezek a divatos cipők tökéletes választás azoknak a nőknek, akik a stílust a kényelemmel szeretnék ötvözni. A legjobb minőségű természetes bőrből készült, lakkozott felület modern stílust kölcsönöz nekik, a finom cirkónia dekoráció pedig minden lépést szemet gyönyörködtetővé tesz.

Felcsúsztatható kialakításuk és alacsony profiljuk megkönnyíti a vásárlást és kényelmes viseletet egész nap. A mokaszinok szögletes orrúak, amelyek tökéletesen illeszkednek az aktuális divattrendekhez, ugyanakkor tágasságot és kényelmet kínálnak. A fekete gumitalp nemcsak strapabíró, de kiváló tapadást is biztosít, így ezek a cipők tökéletes választások a különféle nyári alkalmakra.

A Clarks mokaszinok nemcsak stílusos kiegészítők, hanem masszív választás a meleg napokra is, nem igényelnek szigetelést, így tökéletesek nyári sétákhoz vagy baráti találkozókhoz. Az eredeti dobozzal kiegészítve remek ajándékötletté is válnak.

Válasszon eredetiséget és eleganciát a fekete lakkcipőkkel, amelyek minden bizonnyal gazdagítják nyári ruhatárát.

  • Melegítés: Nem
  • Magasság: Alacsony
  • További jellemzők: strassz , lakkozva
  • Gyűjtemény: Nyár
  • Szín: fekete
  • A talp színe: fekete
  • Talp anyaga: Gumi
  • Talpbetét anyaga: természetes bőr
  • Külső anyag: természetes bőr
  • Modell: GD-XR-386
  • Az orr: négyzet
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Kapocs: csúszik tovább
  • Gyártó kód: BM184337

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|