Inna marka

Fekete cipők leszerelhető dekorációkkal

A termék nem elérhető ;(

A leszerelhető dekorációkkal rendelkező fekete cipők ideális javaslat minden olyan divatos nő számára, aki értékeli a stílust és a kényelmet a mindennapi stílusban. Modern kialakításuk és a funkcionalitás kombinálva nagyszerű választássá teszi őket mind a hivatalos kirándulások, mind az alkalmi találkozók számára.

Kiváló minőségű szintetikus anyagból készültek, ezek a cipők nemcsak a tartósságot, hanem a könnyű gondozást is garantálják. A kerek orr és a 3,5 cm -es magas platform nemcsak a vigaszt, hanem hatékonyan meghosszabbítja az ábrát, ami minden stilizációban fontos előnye.

Ezeknek a cipőknek az egyik legérdekesebb eleme a levehető díszek cirkonokkal, amelyek lehetővé teszik az ingyenes személyre szabást a hangulat és a stílus szerint. Ennek köszönhetően bármilyen alkalomra könnyen megváltoztathatja megjelenését - a minimalistától a fényesebbé és elegánsabbá.

A gumiból készült talp kiváló tapadást és stabilitást biztosít, ami ideális választást jelent az aktív életmódhoz. A kötött kapocs tökéletesen illeszkedik a lábhoz, ami elengedhetetlen a kényelem viseléséhez. A Black Sneakers HY2309 sokféle ruhát és pólót tartalmaz a ruhákhoz és az elegáns készlethez.

Fektessen be a kényelembe és a divatos megjelenésbe ezekkel a rendkívül sokoldalú cipőkkel! Egy eredeti dobozba csomagolva minden bizonnyal nagyszerű ajándék minden divatszeretőnek, aki a stílust és a kényelmet szeretné kombinálni. A leszerelhető dekorációkkal ellátott fekete cipők minden női szekrényben kötelezőek!

  • A sarok típusa: Felület
  • További jellemzők: strassz
  • Gyártó kód: Hy2309 fekete
  • Szín: fekete
  • A talp színe: fekete
  • Talp anyaga: Gumi
  • Talpbetét anyaga: szövet
  • Modell: Hy2309
  • Az orr: kerek
  • Melegítés: nem
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Kapocs: fűzött
  • Külső anyag: szintetikus
  • Magasság: alacsony

Köszönjük megjegyzését.

|