Inna marka Fekete Aurelia Jazz cipő

Elérhetetlen termék ;(

A fekete Aurelia Jazz cipő tökéletes választás azoknak a nőknek, akik értékelik a stílust és a kényelmet. Ezek az elegáns, lakkozott jazz cipők a modern dizájnt ötvözik a praktikus használattal. A 3 cm-es ékmagasságnak köszönhetően egy kicsit magasabb sziluettet élvezhet a kényelem feláldozása nélkül.

A cipők kiváló minőségű ökológiai bőrből készültek, ami nem csak esztétikussá, hanem környezetbaráttá is teszi. A kerek orr finomságot kölcsönöz, a klasszikus fekete szín pedig tökéletesen illeszkedik a legkülönfélébb stílusokhoz – az alkalmitól az elegánsabbig.

Érdemes odafigyelni a javasolt számozásra - javasoljuk, hogy a megszokottnál nagyobb méretet válasszon, amely biztosítja a legnagyobb viselési kényelmet. A fűzős záródás tökéletes illeszkedést tesz lehetővé a lábfejhez, a szintetikus talp pedig jó fogást és tartósságot garantál.

Az Aurelia jazz cipők eredeti dobozba vannak csomagolva, így ajándék ötlet is lehet. Ha divatos és kényelmes cipőt keres minden alkalomra, ez a modell minden bizonnyal megfelel az elvárásainak. Ne várj, varázsolj egy kis eleganciát ruhatáradba még ma!

  • Talp anyaga: szintetikus
  • Kapocs: fűzött
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Sarok / platform magassága: 3.0
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Szín: fekete
  • Talpbetét anyaga: Műbőr
  • Külső anyag: Műbőr
  • Az orr: kerek

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|