Inna marka Ezüst M-520 Ezüst szandál szegecsekkel szürke
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 4 - 7 munkanapok
 - Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
 - Visszatérítési garancia
 
Lásd még
Részletek: Ezüst M-520 Ezüst szandál szegecsekkel szürke
Fedezze fel a stílus új dimenzióit a szürke M-520 ezüst szandálokkal! Ez az egyedi női lapos szandál ötvözi a kényelmet és a rock karaktert, amely minden bizonnyal felkelti a figyelmet. Megkülönböztető elemük az elegáns szegecsek, amelyek merész, divatos megjelenést kölcsönöznek nekik.
Az ökológiai bőrből készült M-520 szandál nemcsak stílusos, hanem környezetbarát is. A sima külső szerkezet hangsúlyozza minimalista dizájnjukat, a kiegészítő dekoratív díszítés pedig tökéletesen illeszkedik a legújabb trendekhez. A mindössze 1,2 cm-es lapos sarkukkal és a puha ökobőr talpbetéttel ezek a szandálok rendkívül kényelmesek, így nagyszerű választás a mindennapi használatra.
A funkcionális csatos rögzítés gyors és egyszerű felhelyezést tesz lehetővé, az univerzális szürke színnek köszönhetően pedig könnyen kombinálhatók különféle stílusokkal. Tökéletesen passzolnak a merész, rockos ruhákhoz, de remekül mutatnak a mindennapi ruhákban is.
Ne várjon tovább, és egészítse ki kollekcióját a divatos M-520 Silver szandállal, amely minden bizonnyal kiemeli egyéni stílusát, és minden nap különlegesnek érzi magát!
- Termelő: Inna marka
 - Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Szandál > Cipő Inna marka
 
- Szín: szürke
 - Talpbetét anyaga: Műbőr
 - További jellemzők: csapok
 - Az orr: Nincs orrdarab
 - A sarok típusa: Lapos sarok
 - Domináns minta: minta nélkül
 - Külső anyag: Egyéb
 - Talp anyaga: szintetikus
 - Sarok / platform magassága: 1.2
 - Kapocs: csat
 - Gyűjtemény: DIVATOS CIPŐ
 
                                        
                                            
                                            
                                        
                                            
                                            
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.