Inna marka Divatos bokacsizma rózsaszín
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 1 - 4 munkanapok
- Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
- Visszatérítési garancia
Lásd még
Részletek: Divatos bokacsizma rózsaszín
Elbűvölő rózsaszín színű divatos bokacsizmákat mutatunk be, amelyek minden stílusban ragyogást kölcsönöznek. A Butymodne gyártó egyedi cipői a kényelem és az eredetiség tökéletes kombinációja. Segítségükkel felfedezheti a mindennapi ruhák új dimenzióját, egyedi karaktert adva nekik.
A csizmát fűzős szalagos záródás és praktikus tépőzáras rögzítés jellemzi, amely tökéletes illeszkedést biztosít a lábfejhez. A vastag, 3 cm magas platform nemcsak eleganciát, hanem kényelmet is biztosít a viselethez. További előny egy dekoratív csillag, amely fénylik a napon, ami érdekes részlet.
Az ökobőrből készült rózsaszín bokacsizma esztétikus és környezetbarát. A futófelülettel ellátott gumitalp kiváló tapadást, a textil talpbetét és a puha felület pedig egész napos kényelmet biztosít. Ergonómikus formájuk és merev sarokuk tovább növeli a stabilitást és a kényelmet.
Ez a divatos csizma tökéletes mindennapi használatra, melegebb és hidegebb napokon egyaránt. Tökéletesen kiegészítik a sportstílusokat, egy kis frissességet és színt adva hozzájuk. Hagyja, hogy ezeknek a csizmáknak a rózsaszín árnyalata megváltoztassa a világát – teremtsen egyedi megjelenést a Butymodne segítségével!
- Termelő: Inna marka
- Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Tornacipő > Cipő Inna marka
- Szín: rózsaszín
- Magasság: alacsony
- Talp anyaga: szintetikus
- Gyűjtemény: KeeShoes
- Kapocs: fűzött
- Domináns minta: más minta
- További jellemzők: hiánya
- Sarok / platform magassága: 3.0
- Az orr: Kerek
- Talpbetét anyaga: Szövet
- Külső anyag: Egyéb
 
                                         
                                             
                                         
                                             
                     
                     
                     
                    
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.