Brankica fekete lakkbalettlakások
A termék nem elérhető ;(
- Belül kerül feladásra a csomag 5 - 8 munkanapokon
- Ellenőrizze a szállítási időket a különböző országokba
- Pénzvisszafizetési garancia
Lásd még
Részletek: Brankica fekete lakkbalettlakások
A fekete lakkolt Bankica balerinák minden női szekrényben a nyári napokra kötelezőek. Ezek az elegáns cipők ötvözik a funkcionalitást és a divatos formatervezést, ami tökéletes választást kínál mind a napi kirándulásokhoz, mind a formálisabb eseményekhez. A lapos vágásnak és a beillesztésnek köszönhetően a balerinák rendkívül kényelmesek és könnyen felhelyezhetők, ami ideális társsá teszi őket hosszú sétákhoz vagy a barátokkal való találkozókhoz.
Mandula orruk finomságot és stílust ad, és a lakkozott bőr egyedi ragyogást ad nekik, amely minden bizonnyal megragadja a szemét. A talpban használt gumi biztosítja a tartósságot és a kényelmet, ami nyáron elengedhetetlen, meleg napok.
A Bankica Balerinas, fekete színben, kétségtelenül megegyezik sok stílusra - a levegős ruháktól az alkalmi farmerig. Az eredeti doboznak köszönhetően nagyszerű ajándékötlet is.
Ne késlekedjen, és töltse ki a nyári szekrényét ezekkel a divatos és gyakorlati balerinákkal. Légy forró a legújabb trendekkel, a kényelemre és az eleganciára összpontosítva!
- Termelő: Inna marka
- Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Balerina > Cipők Inna marka
- Melegítés: NEM
- Magasság: Alacsony
- További funkciók: lakkozott
- Gyártói kód: BM192971
- Gyűjtemény: Nyári
- Szín: fekete
- Talp színe: barna
- Talp anyaga: Gumi
- Külső anyag: lakkbőr
- Modell: DM-10 balerina cipő
- Nosek: mandula
- Domináns minta: nincs minta
- Kapocs: felcsúsztatható
- Talpbetét anyaga: öko bőr
Köszönjük megjegyzését.