PA2 PA2 Áttört velúr csizma, magas sarkú, zöld görgő sokszínű

Elérhetetlen termék ;(

Bemutatjuk a lengyel PA2 gyártó egyedi áttört velúr magas sarkú csizmáját, amely minden bizonnyal ruhatára pótolhatatlan eleme lesz. A kiváló minőségű természetes bőrből készült elegáns csizma ötvözi a stílust és a kényelmet, tökéletesen illeszkedve a divatirányzatokhoz.

A csizmák divatos áttört mintájúak és négyzetes orrúak, ami modern karaktert ad. A tetején kivágásos, cipzárral záródó felsőrész megkönnyíti a fel- és levételt. A modell belseje természetes bőrrel bélelt, ami garantálja a magas viselési kényelmet.

A masszív, tömb alakú sarokra állított, 9,5 cm magas csizma nem csak kiemeli az alakot, de stabilitást és kényelmet is biztosít, ami rendkívül fontos a mindennapi stílusban. A 18,5 cm-es felső szélesség és a G szélesség miatt ez a modell tökéletesen illeszkedik a lábszárhoz.

A lenyűgöző zöld színben kapható csizmák könnyen kombinálhatók sokféle stílussal – hétköznapi és elegánsabb. Klasszikus, áttört részletekkel díszített szabásuknak köszönhetően számos alkalomra kiváló választás.

Vásárlás előtt feltétlenül olvassa el a mérettáblázatot, hogy kiválaszthassa az Önnek megfelelő méretet. A PA2 áttört velúr csizma kötelező darab, amely egy kis elegáns és egyedi karaktert ad minden stílushoz.

  • További jellemzők: csipkekötés
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Szín: más színű , zöld
  • Talpbetét anyaga: természetes bőr
  • Külső anyag: természetes zerge bőr
  • Modell: Áttört velúr csizma divatos sarkon
  • Melegítés: nem
  • A sarok típusa: Blokk
  • A tengely szélessége: 18.5
  • Testesség: G.
  • Tengely magasság: 49
  • Sarok / platform magassága: 9.5
  • Az orr: Egyéb
  • Kapocs: a záron

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|