Amari cirkóniákkal pánttal díszített kalapok fekete
A termék nem elérhető ;(
- Belül kerül feladásra a csomag 5 - 8 munkanapokon
- Ellenőrizze a szállítási időket a különböző országokba
- Pénzvisszafizetési garancia
Lásd még
Részletek: Amari cirkóniákkal pánttal díszített kalapok fekete
Találkozzon a flip flopokkal, amelyeket egy övvel díszített amarari cirkonokkal, elegáns fekete színű. Ez a tökéletes választás a forró nyári napokhoz, kombinálva a divatos formatervezést és a viselet kényelmét. A kerek lábujjnak és a beillesztett szerkezetnek köszönhetően gumi csíkokkal, a szárnyak felhelyezése és leválasztása rendkívül egyszerűvé válik.
A csíkokat díszítő strasszok eleganciát és ragyogást adnak a szárnyaknak, ami tökéletesen kiegészíti őket minden nyáron. A papucsok kiváló minőségű ökológiai bőrből készülnek, és bézs gumi talpuk garantálja a kényelmet sétáláskor. A peron magassága csak 2 cm, ami nemcsak stílusos, hanem praktikus is.
Az Amarari modell nagyszerű választás minden olyan nő számára, aki egyszerre divatosnak és kényelmesnek akar érezni magát. Szerezzen be egy kis luxust, és gazdagítsa a nyári szekrényét ezekkel az egyedi papucsokkal. Az eredeti csomagolás biztosítja, hogy a termék tökéletesen elérje Önt. Válasszon olyan papucsot, amely hangsúlyozza a nyári megjelenést, és adja meg neki!
- Termelő: Inna marka
- Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Papucsok > Cipők Inna marka
- Kapocs: Felcsúsztatható
- További funkciók: strasszokat
- Gyártói kód: BM197386
- Gyűjtemény: Nyári
- Szín: fekete
- Talp színe: bézs
- Talp anyaga: Gumi
- Külső anyag: öko bőr
- Modell: 843-03
- Nosek: kerek
- Domináns minta: nincs minta
- Talpbetét anyaga: öko bőr
Köszönjük megjegyzését.