Inna marka

Amaránt arany lapos szandál aranysárga

A termék nem elérhető ;(

Bemutatjuk az Amarant arany lapos szandált, amely nagyszerű választás lesz a nyári napokra. Trendjeik és modern kialakításuk minden stilizációt egyedi karaktert eredményez. A magas színvonalú ökológiai bőrből készült szandál nemcsak könnyű, hanem rendkívül kényelmes is, ami ideális társsá teszi őket hosszú séták vagy nyári partik során.

Arany szandálunkat 1 cm magasságú lapos sarok jellemzi, amely egész nap biztosítja a kényelmet. A beillesztett formának és a csatnak köszönhetően könnyű feltenni és felszállni, ami különösen fontos a forró napokon. A barna gumi talp stabilitást ad nekik, és az orr hiánya tökéletessé teszi őket a forró nyári napokhoz.

Az aranyszín és a fém díszítés miatt a szandálok kiemelkednek a többi modellből, és klasszikus vágásuk miatt sokféle stílusnak felel meg. A tervek nélkül az egyszerű forma és az elegáns szín sokoldalúvá teszi őket minden szekrényhez.

Az alkalmatól függetlenül ezek a szandálok nagyszerű választás lesz minden nő számára, aki a stílus és a kényelem kombinációját keresi. Mindegyik pár az eredeti gyártó dobozába van csomagolva, ami ideális ajándékötletet tesz.

Válassza a Golden Amaranth szandált, és élvezze a divatot és a kényelmet a nyári szezonban!

  • Gyártói kód: BM199370
  • Gyűjtemény: Nyári
  • Szín: aranysárga
  • Talp színe: barna
  • Talp anyaga: Gumi
  • Külső anyag: öko bőr
  • Modell: 8093
  • Nosek: hiányzó orr
  • Sarok típusa: lapos sarkú
  • Domináns minta: nincs minta
  • Kapocs: csat
  • További funkciók: fémes
  • Talpbetét anyaga: öko bőr

Köszönjük megjegyzését.

|