Adidas Adidas Copa 20+ Sg M G28669 sokszínű piros

A termék nem elérhető ;(

Az Adidas Copa 20+ SG M G28669 cipő a stílus és a funkcionalitás tökéletes kombinációja, amelyet minden futballrajongó értékelni fog. Intenzív vörös színükkel tűnnek ki, ami nem csak vonzza a tekintetet, hanem játék közben is energiát ad.

Ezeket a "lanks" kategóriájú, alacsony kengyeleket úgy tervezték, hogy maximális kényelmet és tartást biztosítsanak a pályán. A Primeknit technológia használatának köszönhetően a cipő tökéletesen illeszkedik a lábfejhez, miközben szellőzést és rugalmasságot biztosít. A Purecut rendszer kiküszöböli a hagyományos rögzítést, amely lehetővé teszi a labda jobb irányítását és növeli a használat kényelmét.

Ezt a modellt műanyag csapok jellemzik, amelyek stabilitást és magabiztosságot garantálnak különböző felületeken. A tartós alapanyagokból készült külső anyag ellenállóvá teszi a cipőt a sérülésekkel szemben, egyedi kialakításuk pedig nem csak játékra, hanem mindennapi formázásra is alkalmassá teszi.

Az Adidas Copa 20+ SG M G28669 cipő nemcsak funkcionális, hanem stílusos is. Válassza őket, hogy magabiztosan és kényelmesen érezze magát a pályán, és intenzív piros színükkel minden bizonnyal kitűnhet a többi játékos közül. Tökéletes azok számára, akik a sportos esztétikát a legmagasabb minőségi kidolgozással szeretnék ötvözni.

  • Szín: Fekete piros
  • Modell: G28669
  • Talpbetét anyaga: szövet
  • Külső anyag: Egyéb
  • Kapocs: egy másik

Köszönjük megjegyzését.

|