PA1

PA1 Red Sulla cowboy csizma piros

A termék nem elérhető ;(

Fedezze fel újra a divatot a PA1 piros Sulla cowboy csizmáival! Ezek a kifejező és stílusos cipők, amelyek kiváló minőségű ökológiai bőrből készültek, tökéletes választás az őszi és téli napokra. Egyedülálló kialakításuk dekoratív csíkokkal és ezüst színű bevonatokkal felkelti a figyelmet, és egyedi karaktert kölcsönöz minden stílusnak.

A 19,5 cm magas Sulla csizma a boka fölé ér, nem csak érdekes megjelenést, de viselési kényelmet is kínál. A hőszigetelt, szőrmét imitáló anyagból készült belső felület melegen tart még a hidegebb napokon is. A cipzárral záródó cowboy csizma fel- és levétele gyors és egyszerű.

A kényelmes 6,5 cm-es blokksarok stabilitást, míg a fekete gumitalp a tartósságot növeli. Ne feledje, hogy a számozás alacsonyabb – az optimális illeszkedés érdekében javasoljuk, hogy válasszon nagyobb méretet.

A Sulla csizmák 36-41-es méretben kaphatók, és jellegzetes piros színük jellemzi, amely minden őszi stílushoz energiát ad. Fektessen be ruhatára egy divatos elemébe, és élvezze az egyedi csizmák által kínált kényelmet és stílust!

  • További funkciók: hiánya
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Szín: piros
  • Talp színe: fekete
  • Talp anyaga: Gumi
  • Talpbetét anyaga: öko bőr
  • Külső anyag: öko bőr
  • Modell: 972
  • Nosek: spicc
  • Melegítés: Igen
  • Sarok típusa: hozzászólás
  • Magasság: a bokánál fogva
  • Sarok/platform magasság: 6.5
  • Domináns minta: nincs minta
  • Kapocs: a záron

Köszönjük megjegyzését.

|