PG1

PG1 Női csizma Jodhpur csizma Fekete Barretos

A termék nem elérhető ;(

Fedezze fel az eleganciát és a kényelmet a klasszikus fekete színű női PG1 Barretos Chelsea csizmával. Ezeket a stílusos cipőket azoknak a nőknek tervezték, akik szeretnék ötvözni a divatot a kényelemmel. Kiváló minőségű ökobőrből készültek, így minden nap és különleges alkalmakkor is jól mutatnak.

Ezeknek a csizmáknak a megkülönböztető jellemzője a belső felmelegedés egy puha lábbelitakaróval, ami ideális lábbelivé teszi a hidegebb napokra. A kerek orr és a finom strassz karaktert ad, a boka feletti 10 cm-es felső magasság pedig kiemeli az elegáns megjelenést.

A bebújós rögzítés megkönnyíti a felhúzást, a széles sarokmagasság tartomány (3,5 - 5 cm) pedig minden alkalomra kényelmessé teszi a csizmát. Felhívjuk figyelmét, hogy a számozás túlbecsült, ezért ajánlott kisebb méretet választani. Ezenkívül a cipőket a gyártó eredeti csomagolásában szállítjuk, így nagyszerű ajándékötlet.

A PG1 Barretos tökéletes választás minden divatos nő számára, aki értékeli a stílust és a kényelmet egyaránt. Ne habozzon, egészítse ki ruhatárát ezzel az egyedi bokacsizmával, és élvezze a páratlan kényelmet minden nap!

  • További funkciók: strasszokat
  • Nosek: kerek
  • Magasság: a bokánál fogva
  • Felső magasság: 10
  • Domináns minta: nincs minta
  • Kapocs: más , felcsúsztatható
  • Felső magasság (cm): 10
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Szín: fekete
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Talpbetét anyaga: szövet
  • Külső anyag: öko bőr
  • Melegítés: Igen
  • Sarok típusa: lapos sarkú
  • Sarok/platform magasság: 4

Köszönjük megjegyzését.

|