Nike Nike Phantom GT2 Academy Df Tf DC0802 008 focicipő fekete fekete

Elérhetetlen termék ;(

Bemutatjuk a Nike Phantom GT2 Academy DF TF DC0802 008 futballcipőt, mely a modern dizájnt és az innovatív technológiai megoldásokat ötvözi, kiváló teljesítményt biztosítva a pályán. Ezek a Shadow Pack kollekcióból származó férfi gyepek tökéletes választások olyan félamatőr játékosok számára, akik fontosnak tartják a minőséget és a kényelmet a mesterséges felületeken való játék során.

A cipő felsőrésze puha, szintetikus anyagból készült, texturált felülettel, ami nem csak a tökéletes illeszkedést, hanem az optimális labdavezetést is biztosítja. Az aszimmetrikus fűzés jobb lábtartást garantál, a bokát körbeölelő rugalmas gallér pedig tartást és stabilitást ad.

A szegecsekkel ellátott reaktív talp a gyors fordulatok és a dinamikus mozgások kulcsa, amely lehetővé teszi, hogy képességeit teljes mértékben kihasználja a pályán. Ennek a vonalnak a nagykövete maga Kevin de Bruyne, amely bizonyítja a magas színvonalú és professzionális sporthoz való hozzáállást.

A cipő elegáns fekete színben kapható arany kiegészítőkkel, ami egyedi karaktert ad nekik. A felhasznált anyagoknak köszönhetően nem csak divatosak, de strapabíróak is, vagyis sok meccsen elkísérnek majd.

Ne várj! Fektessen be Nike Phantom GT2 Academy DF TF cipőkbe, és emelje magasabb szintre tudását a pályán!

  • Szín: Fekete
  • Talpbetét anyaga: szövet
  • Kapocs: fűzött
  • Külső anyag: szintetikus
  • Modell: Phantom GT2 Akadémia

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|