Mizuno Mizuno Rebula 2 V1 Made in Japan Fg P1GA187-950 futballcipő sokszínű fekete
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 10 - 13 munkanapok
- Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
- Visszatérítési garancia
Lásd még
Részletek: Mizuno Rebula 2 V1 Made in Japan Fg P1GA187-950 futballcipő sokszínű fekete
Bemutatjuk a Mizuno Rebula 2 V1 Made in Japan FG P1GA187-950 futballcipőt – a stílus és a teljesítmény tökéletes kombinációja a pályán. Ezek a sokszínű fekete stoplik elegáns arany díszítéssel nem csak felkeltik a figyelmet, de kényelmet és támogatást is nyújtanak minden játék során.
A kiváló minőségű szintetikus külső anyagból készült cipő rendkívül tartós és ellenáll az időjárási viszonyoknak, így ideális választás a futball szerelmeseinek. A szövetbetét garantálja a kényelmet és a tökéletes illeszkedést, sok órányi edzést és intenzív meccseket tesz lehetővé.
A Mizuno Rebula 2 V1 klasszikus fűzős záródása jellemzi, amely lehetővé teszi a lábfejhez való precíz beállítást. A zokni nélküli kialakítás nagyobb mozgásszabadságot és jobb érintkezést biztosít a labdával, ami jobb teljesítményt jelent a játékban. A beépített műanyag csapok tökéletes tapadást biztosítanak különféle felületeken, gyors fordulásokat és dinamikus mozgást tesznek lehetővé.
Elegáns fekete színüknek, arany díszítéssel, ezek a cipők nem csak jól mutatnak a pályán, hanem lehetővé teszik, hogy kitűnjön a tömegből. A Mizuno, mint elismert sportfelszerelés-gyártó, garantálja termékeiben a magas minőséget és a modern technológiákat.
Válassza a Mizuno Rebula 2 V1 Made in Japan FG P1GA187-950 futballcipőt, és élvezze a játékot a legmagasabb szinten!
- Termelő: Mizuno
- Kapcsolódó kategóriák: Sport > Sport > Futball > Cipő Mizuno
- Talpbetét anyaga: szövet
- Modell: P1GA187-950
- Külső anyag: szintetikus
- Kapocs: fűzött
- Szín: Fekete arany
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.