Laura Messi Laura Messi 2760 sötétkék bőr bőr lakkozott cipők
A termék nem elérhető ;(
- Belül kerül feladásra a csomag 1-2 munkanap
- Ellenőrizze a szállítási időket a különböző országokba
- Pénzvisszafizetési garancia
Lásd még
Részletek: Laura Messi 2760 sötétkék bőr bőr lakkozott cipők
Laura Messi 2760 bőr lakkozott cipők egy gyönyörű sötétkék árnyalatban az elegancia és a kényelem tökéletes kombinációja. Kiváló minőségű természetes bőrből készült, ezeket a cipőket tartósság és stílusos kivitel jellemzi, amely minden bizonnyal megragadja a szemét.
A cipő elejére helyezett arany dekoráció finomságokat és osztályokat ad nekik, így nagyszerű választásuk mind a mindennapi stilizációk, mind a különleges események számára. A mokaszinok lapos sarokba vannak ágyazva, ami rendkívül kényelmes és könnyen viselhető sok órán keresztül.
A puha, bőr talpbetét további kényelmet biztosít, ami ezeket a cipőket nagyszerű választássá teszi a tavaszi napok számára, amikor divatosnak és ugyanakkor szeretne érezni magát. Azáltal, hogy eleganciát és kényelmet kínál egyben, a Laura Messi 2760 Loafersnek kötelező a ruhásszekrényben.
A méret kiválasztásakor azt javasoljuk, hogy ismerkedjen meg a méretű táblával, hogy megtalálja a tökéletesen illeszkedő cipőt. Adjon hozzá egy kis osztályt a Laura Messi mokaszinokkal rendelkező lábbeli gyűjteményéhez!
- Termelő: Laura Messi
- Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Mokaszin > Cipők Laura Messi
Köszönjük megjegyzését.