Evento

Hosszú csizma lycra velúr Evento 20KZ35-3330 Camel barna sárga

A termék nem elérhető ;(

A teve színű Evento 20KZ35-3330 hosszú lycra velúr csizma rendkívül elegáns ajánlat azoknak a nőknek, akik értékelik a stílust és a kényelmet. Rugalmas Lycra velúrból készültek, tökéletesen illeszkednek a lábszárhoz, kiemelve annak formáját. A cipzár használatának köszönhetően a felhelyezésük rendkívül egyszerű és kényelmes.

Ez a klasszikus, térd fölé érő szárú csizma tökéletes választás a hűvösebb őszi és tavaszi napokra. Az alkalomtól függetlenül sokféle stílushoz tökéletesen passzolnak – a hétköznapoktól az elegánsabbakig. Az elegáns lábujjhegy eleganciát kölcsönöz nekik, a tömör, 5 cm magas blokk pedig stabilitást és kényelmet biztosít viselés közben.

A cipők belseje szigetelt, ami még a hidegebb napokon is melegen tartja a lábát. A bézs színű talp kiegészíti a modern dizájnt. Az Evento gyártó 20KZ35-3330 modellje a divatos megjelenést a funkcionalitással ötvözi.

Ez a hosszú barna csizma sárga díszítéssel tökéletes választás minden nő számára, aki stílusosan és kényelmesen szeretné érezni magát. A gyártó eredeti csomagolása ajándéknak is tökéletes. Válaszd az Evento csizmát, és emeld magasabb szintre ruhatáradat!

  • További funkciók: hiánya
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Szín: barna , sárga
  • Talp színe: bézs
  • Talpbetét anyaga: más
  • Külső anyag: velúr ökológiai bőr
  • Modell: 20KZ35-3330
  • Nosek: spicc
  • Melegítés: Igen
  • Sarok típusa: tömb
  • Testesség: G
  • Felső magasság: a térd mögött
  • Felső magasság (cm): 55
  • Sarok/platform magasság: 5.0
  • Domináns minta: nincs minta
  • Kapocs: a záron
  • Gyártói kód: BM97858

Köszönjük megjegyzését.

|