Kampol Kampol Férfi bőr trekking cipő 36 bordó piros
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 10 - 13 munkanapok
- Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
- Visszatérítési garancia
Lásd még
Részletek: Kampol Férfi bőr trekking cipő 36 bordó piros
**Kampol férfi trekking cipő - bordó piros**
Fedezze fel a kényelmet és a stílust minden túra során a lengyel Kampol gyártó férfi trekking cipőivel. Ezek az elegáns cipők, kiváló minőségű természetes bőrből, intenzív bordó színben, a funkcionalitást a divatos dizájnnal ötvözik.
A hagyományos fűzésnek köszönhetően ezek a cipők tökéletesen illeszkednek a lábfejhez, biztosítva a stabilitást és a kényelmet hosszú séták vagy túrák során. Vastag, szintetikus talpa futófelülettel kiváló tapadást garantál különféle felületeken, így ideális választás ösvényekhez és mindennapi városi kirándulásokhoz is.
A cipők gyártása során felhasznált kiváló minőségű anyagok garantálják a tartósságukat. A cipő belseje puha textil anyaggal bélelt, a természetes bőrből készült talpbetét pedig további viselési kényelmet biztosít. A cipőknek alacsony a felső magassága, ami nagyobb mozgásszabadságot jelent.
A Kampol megalkotta azt a terméket, amely egész évben tökéletes lesz, klasszikus, minta nélküli kialakításuk pedig univerzálissá teszi őket, és könnyen illeszthetőek a különféle stílusokhoz – kültéri és hétköznapi stílusokhoz egyaránt. Megfelelő gondozással, bőrápoló termékek használatával több évszakon át szolgálják majd Önt.
A minőséget és kényelmet értékelő férfiak számára tökéletes Kampol trekking cipő minden ruhatárban kötelező. Válassza a kényelmet és az eleganciát szabadtéri kalandjai során!
- Termelő: Kampol
- Kapcsolódó kategóriák: Férfiak > Férfiak > Túrázás > Cipő Kampol
- Gyűjtemény: KeeShoes
- Szín: Piros
- Talp anyaga: szintetikus
- Külső anyag: természetes bőr
- Testesség: G1 / 2
- Kapocs: fűzött
- További jellemzők: hiánya
- Talpbetét anyaga: természetes bőr
- Melegítés: nem
- Magasság: alacsony
- Domináns minta: minta nélkül
- Gyártó kód: BM134661
 
                                         
                                             
                                             
                                         
                                             
                                             
                     
                     
                     
                    
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.